072-3252544
 
 
מספר
מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
5
2 חוות דעת
 
 
 
 
 
א.אמני בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

קצת עלינו

 
חברת א. אמני בע"מ מספקת שירותי הסעות לכל חלקי הארץ. החברה מעמידה לרשות לקוחותיה ניסיון ומוניטין שנצברו לאורך שנים רבות, והיא פועלת מתוך מחויבות לשירות בטיחותי, מקצועי ואמין.
 

עם חברת א. אמני תוכלו ליהנות ממגוון רחב של שירותי הסעות ואוטובוסים:

 
  • הסעות עובדים למפעלים ולמקומות עבודה
  • הסעות תלמידים למוסדות חינוך ולקייטנות
  • הסעות לטיולים: תיירות פנים וחוץ
  • הסעות לאירועים באוטובוסים או ברכבים אחרים
  • אוטובוסים לכל חלקי הארץ
 

מה שבטוח עבורכם, ומה שנוח לכם

 
חברת א. אמני בע"מ מעמידה לרשותכם צי גדול ומפואר של רכבי הסעות חדישים, הכולל אוטובוסים, מיניבוסים, מוניות גדולות וקטנות, מיקרובוסים ועוד. כל רכבי ההסעות מצוידים במערכות קשר ו- GPS לאיתור ולניווט הרכבים, בערכות חירום ועזרה ראשונה וכן בכל עזרי הבטיחות הנדרשים על פי חוק: חגורות בטיחות, פנסים מיוחדים ועוד. כמו כן, כל רכבי ההסעות מאושרים על ידי משרד התחבורה להסעת ילדים, ומצוידים בשילוט מתאים, בחגורות בטיחות ובכל האבזור הנדרש להסעת ילדים על פי חוק.

כל אלו מאפשרים לנו להעניק שירות מקצועי וחוויית נסיעה נעימה ובטוחה לכל לקוח. בזכות הניסיון הרב שצברנו, צי כלי הרכב שלנו והציוד שברשותנו, יש ביכולתנו לספק מענה מהיר, מקצועי ואדיב לכל לקוח, לשביעות רצונו המלאה.

 

המקצועיות נמצאת בידיים שלנו

 
בחברת א. אמני בע"מ מועסקים נהגים מקצועיים ומיומנים בלבד, בעלי ניסיון רב שנים בתחום ההסעות. כל נהגי החברה עוברים השתלמויות תקופתיות על מנת לשפר את מיומנויות הנהיגה ואת איכות השירות ללקוח. השתלמויות בנושאי בטיחות ובנושאים מקצועיים מתקיימות בשיתוף פעולה עם משרד התחבורה וגופי הדרכה מוסמכים נוספים. כמו כן, לכל נהגי החברה יש רישיון ייעודי להסעת ילדים.
 

מקצועיים גם בדרכים אחרות

 
עם צוות החברה נמנים גם סדרנים מקצועיים ומנוסים, הדואגים לעמוד בזמנים שתואמו. כמו כן הם אחראים על ביצוע בקרה שוטפת על רכבי ההסעות של החברה בצפון ובכל חלקי הארץ. עם חברת א. אמני בע"מ תוכלו ליהנות גם אתם משירות מקצועי, כחול-לבן.

משרדי החברה ממוקמים במושב שזור ובכרמיאל, ומאוישים החל מהשעה 06:00 ועד 20:00 ברציפות. החברה ממשיכה להעניק את שירותי גם מעבר לשעות פעילות המשרדים, ופעילות רכבי ההסעות מנוהלת על ידי סדרני החברה ובעליה.

 

הצטרפו למעגל לקוחותינו המרוצים

 
חברת א. אמני בע"מ מעניקה שירותי הסעות לחוג לקוחות גדול ונאמן באזור הצפון. עם לקוחות החברה נמנים: מועצה אזורית מרום הגליל, השלטון המקומי, משרד הביטחון, החינוך העצמאי, הסוכנות היהודית, אלביט-סאיקלון - מוצרי תעופה, החוויה הישראלית, המגבית היהודית לישראל, פי. אם מפעלי היי טק, מצברי תעשייה לישראל ועוד.

בכל עת שתרצו ולכל יעד שתבחרו – א. אמני בע"מ תביא אתכם בנוחות ובבטחה. צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.